Svet-Stranek.cz
NEUROLOGIE.freepage.cz
MUDr FAIFEROVÁ Eva

Aktuality::NEUROLOGIE.freepage.cz

Aktuality:

Novinky - Aktuality:
1 | 2 |   další > | na konec >>
29.05.2011 Znáte svá chodidla?

Znáte svá chodidla?
Šikovným stiskem se dá ulevit od bolesti i zlepšit zdravotní stav.
Svoje nohy týráme v úzkých botách, denně je používáme, ale často opomíjíme důkladnou péči o ně.
Přitom se v nich nachází malý zázrak! Chodidla jsou totiž jako mikrokosmos, pod kůží se na nich jako hadi svíjejí tisíce jemných nervů, díky kterým si lehce můžeme pomoci od bolestí a aktivovat uzdravující síly. Jednoduchý přehled masážních bodů je na obrázku. Než však s léčbou začnete, je dobré si předem nechat ukázat masáž reflexních zón na chodidlech od odborníka, abyste věděli, kde a jak silně stisknout.
Každé místo na noze je propojeno s jiným orgánem v těle:
1- Čelo a vedlejší dutiny
2 -Ramena a zátylek
3 -Štítná žláza
4 -Šíje
5- Horní lymfatické cesty
6 -Žaludek
7- Ledviny
8- Slezina
9 -Střeva
10- Slinivka břišní
11- Tenké střevo
12- Páteř

28.05.2011 Tajemství - The Secret

Tajemství - The Secret
Všichni jsme spojeni. Jen to nevidíme. Neexistuje nějaké „tam venku“ a „tady uvnitř“. Vše ve vesmíru je spojeno. Je to jen jedno energetické pole.
Pokud se nyní zamyslíte nad zákonem přitažlivosti s tím, že všichni jsme jedno, spatříte jeho naprostou dokonalost.
Pochopíte, proč se k vám vaše negativní myšlenky o někom jiném vrátí, aby ublížily jen vám. Jsme jedno!Nemůžou vám ublížit, pokud zlu nepomůžete ke vzniku tím, že budete vysílat negativní myšlenky a pocity. Byla vám dána svobodná vůle, abyste si vybrali, ale když máte negativní myšlenky a pocity, oddělujete se od jediného veškerého dobra. Zamyslete se nad každou negativní emocí a zjistíte, že každá má svůj základ ve strachu. Pochází z myšlenek separace a z toho, že sebe vnímáte odděleně od druhých.
Příkladem takové separace je soutěžení.Všichni jsme jedno, a tak když soutěžíte, soutěžíte proti sobě. Soutěžení musíte z mysli odstranit a stát se tvořící myslí.Zaměřte se jen na své sny, své vize a z rovnice odstraňte veškerou konkurenci.
Když vysíláte dokonalou frekvenci toho, po čem toužíte, budou k vám přitahováni a doručováni dokonalí lidé, okolnosti a události!

05.03.2011 Tajemství Amenti- historie lidstva

Tajemství Amenti- historie lidstva
http://www.demiurg.cz

1 | 2 |   další > | na konec >>